POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Credium nejlevnější půjčka, leasing

29.6.2015

Jednou z nejznámějších společností v ČR specializující se na spotřebitelské úvěry je společnost Credium. Oblíbeným produktem této společnosti je spotřebitelský úvěr nazvaný Credium Nejlevnější půjčka. Na stránkách společnosti Credium.cz ale nalezneme také další produkty, jako je například Credium leasing.

Credium Nejlevnější půjčka je velmi oblíbená půjčka mezi mnoha klienty. Kromě super nízkého úroku (odtud také její název...) patří k její výhodě především rychlost – již druhý den od podání žádosti budete vědět, zda vám byla půjčka přiznána. Samozřejmostí je právo neuvádět, k jakému účelu potřebujete peníze zapůjčit.


Výše půjčky může být 30000Kč až 250000 Kč a sami si můžete nastavit splátkový kalendář s maximální dobou splácení až 72 měsíců. Nejlevnější půjčku můžete požádat na stránkách Credium.cz.

Podmínky Credium půjčky

Půjčka Credium je k dispozici pro každého ve věku mezi 18 a 67 roky s minimálním příjmem 8 000 Kč za měsíc a s bankovním účtem u některé finanční instituce v České republice. Podmínkou je také vlastnictví mobilního telefonního čísla, případně pevné linky.

Credium leasing na auto

Pro podnikatele nabízí Credium finance také finanční leasing na auto. Ale může se jednat také například o leasing motocykl či autobus. Leasing na auto se vyznačuje svou flexibilitou, kdy si klient může nastavit parametry jako akontace, dobu splácení, odkupnní cenu vozidla. Nevýhodou leasingu obecně je to, že vozidlo je až do ukončení leasingu je majetkem leasingové společnosti. Více o Credium leasingu se můžete dozvědět na stránkách Credium.cz

Žádejte Credium půjčku online ihned

Credium účelový úvěr na auto

Credium účelový úvěr na auto je spotřebitelský úvěr s daným účelem - pořízením nového nebo staršího osobního auta. Výhodou oproti leasingu je to, že automobil je od začátku ve Vašem vlastnictví a úvěr lze zpravidla poskytnou na plnou výši ceny vozu. Credium účelový úvěr na auto je určen pro nepodnikající fyzické osoby.

Credium kreditní karta

Credium kreditní karta Vám umožní mít peníze stále po ruce. Kreditní karta společnosti Credium má 50ti denní bezúročné období, takže máte v podstatě půjčku zcela zdarma ve své peněžence. Vydání kreditní karty je zcela zdarma a karta nabízí i další aktraktivní doplňkové služby, jako například cestovní pojištění.

Náš TIP: Pro ty, kteří mají sjednáno více půjček zaráz a rádi by je sloučili do jedné a platili méně,
existuje na finančním trhu možnost konsolidace půjček – díky ní je možné ušetřit měsíčně až stovky nebo tisíce korun.
© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.