POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Jak získat půjčku bez doložení příjmů

17.7.2015

Půjčka bez doložení příjmů hned je typickým zástupcem dostupných nebankovních půjček. Kdo by se chtěl zdržovat vyplňováním formulářů a dokládáním různých potvrzení, zejména když peníze potřebuje rychle...? Žádná zbytečná byrokracie, žádné prověřování - vše může proběhnout online a během několika minut.

Jak je to možné a kde lze takovýto úvěr získat?

V době internetu se vše zrychluje a pro oblast úvěrů to platí svojnásob. Zejména pokud žádáte částky jako 1000, 5000, 10000 nebo 20000 Kč, čeká na Vás na nebankovním trhu mnoho nebankovních půjček, které lze získat prakticky okamžitě.


Již během 30 nebo 60 minut můžete mít peníze na svém účtu.

Specializované nebankovní společnosti

V naší republice působí několik desítek nebankovních společností, které se právě na tento typ půjček specializují. Charakteristické je to, že o úvěr žádáte online přes internet, ve většině případů nemusíte poskytovat žádné potvrzení a u částek do 5000 Kč za rok nemusíte ani podepisovat "papírovou" smlouvu.

Vše zpravidla probíhá online - vyplnění a odeslání formuláře s žádostí, posouzení a informace o schválení (případně neschválení) úvěru. A také zaslání peněz na Váš účet. Půjčku pak také splatíte bezhotovostně převodem z Vašeho účtu.

Půjčky až 25000 Kč

Příkladem půjček bez prokazování příjmů jsou například: EverydayPlus (až 12000 Kč), MoneyNow (až 10000 Kč) nebo například Zaimo (až 25000 Kč).

Americké hypotéky bez příjmu

Vedle malých a krátkodobých půjček existují také půjčky na vyšší částky, které rovněž nevyžadují doklady příjmů. Ty jsou ale v mnoha případech podmíněny zástavou nemovitosti. Jedná se o tzv. nebankovní americké hypotéky bez příjmu. Pokud tedy potřebujete například 100000 nebo 200000 Kč a máte k dispozici byt nebo dům, který můžete poskytnout jako zástavu, máte šanci získat velmi pohodlně půjčku s dlouhou dobou splatnosti a s příjemně nízkou úrokovou sazbou.

Na co si dát pozor

Je nutno zmínit, že v oblasti nebankovních půjček se setkáváme s o něco vyššími riziky než je tomu u půjček bankovních. Při troše obezřetnosti ale můžeme tato rizika eliminovat. Hlavní zásadou je důkladně si přečíst smlouvu o půjčce a obchodní podmínky dané společnosti. I když Vás tlačí čas a peníze potřebujete rychle, věnujte tomuto kroku čas. Můžete tak předejít případným pozdějším nedorozuměním.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.