POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

SMS půjčka Feratum - Ferratum.cz

15.8.2015

Na tuzemském finančním trhu můžete objevit celou řadu jak už bankovních, tak i nebankovních půjček, které vám mohou v době finanční tísně výrazně pomoci a tím pádem usnadnit často nelehký život. Jedním z produktů nebankovních půjček je i velmi populární Půjčka Ferratum na stránkách Ferratum.cz.

Feratum půjčka představuje významnou pomoc při nedostatku finančních prostředků. Jedná se o úvěr v rozmezí mezi 1 000 Kč až 10 000 Kč, který je určen osobám starším 18 let. Ferratum půjčka je úvěr bez nutnosti dokládat výši příjmu.


Výhody půjčky Feratum - rychlost a dostupnost

Feratum půjčka vám nabídne mnoho výhod. V prvé řadě jistě potěší velmi rychlé jednání. Půjčku můžete mít schválenou již do deseti minut od podání žádosti. Peníze jsou vám potom standardně k dispozici ještě tentýž pracovní den.

Žádat přes SMS nebo online formulářem?

O půjčku je možno zažádat online formou - například přímo na stránkách společnosti Ferratum.cz Online žádost vám ušetří množství času a práce. Pokud dáváte přednost vyřízení přes SMS, ani toto nepředstavuje žádný problém.

Kdy využít Feratum půjčku

Feratum půjčka patří do kategorie menších úvěrů, který se může hodit komukoliv z nás. Jedná se o tzv. půjčku před výplatou, protože nabízí ideální řešení v případech, kdy vám zbývá do výplaty jen minimum finančních prostředků a vy nemůžete s konkrétním nákupem nebo investicí počkat.

Potom se přímo nabízí půjčit si několik málo tisíc, které budete moci v co nejkratší době bez výrazných problémů splatit.

Ferratum online žádost

Půjčku Ferratum můžete žádat prostřednictvím online formuláře Vyplníte a odešlete formulář, během 10 minut dostanete SMS s informací o schválení/neschválení půjčky. Pokud je půjčka schválena, zašelete SMSku na číslo 900 11 03 ve formátu: FER SOUHLASIM Tím vyjádříte svůj souhlas s obchodními podmínkami půjčky.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.