POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Quick půjčka od 5000 do 20ti tisíc

5.1.2015

Jedním z velmi oblíbených úvěrových produktů je Quick půjčka společnosti DOMOV s.r.o. Jak již vyplývá z názvu, Quick půjčka je rychlá půjčka, která se řadí mezi nebankovní půjčky. Jaké jsou její parametry a základní charakteristika a jak se liší od bankovních půjček?

Prostřednictvím Quick půjčky si můžete v podstatě kdykoliv vypůjčit finanční prostředky v hodnotě mezi 5 000 Kč až 20 000 Kč. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je minimální věk 18 let a měsíční příjem ve výši alespoň 7 500 Kč, což je u každého výdělečně činného člověka vysoce pravděpodobné.


Kdy sáhnout po Quick půjčce

Quick půjčka je populární hlavně například v době před výplatou. Jistě se vám někdy stalo, že vám nevyšly peníze, do výplaty vám chybělo několik málo dnů a vy jste potřebovali něco uhradit. Jistě se shodnete na tom, že v takových situacích je rychle vyřízený nebankovní úvěr s poměrně nízkou částkou vítaným řešením.

Online sjednání

Finanční prostředky jsou poskytnuty tedy každému, kdo splňuje výše uvedené předpoklady. Budete-li chtít využít nabídky Quick půjčky, vyplňte online formulář a čekejte na rychlou odpověď. Pokud vče bude v pořádku, budete mít peníze v brzkém časovém horizontu na svém účtě.

Qmax, Qmini, Qrevolving - další produkty na QuickPůjcky.cz

Kromě Quick půjčky nabízí společnost DOMOV s.r.o. na stránkách QuickPujcky.cz také produkty Qmax, Qmini a Qrevolving. Qmax je neúčelová půjčka od 50ti do 150ti tisíc na 2 až 10 let, Qmini pak malá půjčka na 4500 Kč na dobu 10 měsíců. Qrevolving pak tzv. revolvingový úvěr, kdy splácíte pouze úroky a k datu splatnosti můžete úvěr splatit celý anebo v půjčce pokračovat.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.