Nebankovní půjčky

Půjčka Smart online - informace

Další z řady nebankovních úvěrových produktů je produkt Smart půjčka společnosti SMART Capital a.s. Jaké jsou vlastnosti této půjčky a pro které případy je tato půjčka určena?

Půjčka Smart je nebankovní půjčka, kterou lze zařadit do kategorie neúčelových úvěrů. Není tedy třeba udávat, k čemu budete poskytnuté finance využívat, případně do čeho je investujete.

Je to pouze na vás, můžete je použít opravdu na cokoliv.Komu je půjčka určena

O Smart půjčku může zažádat jakákoliv fyzická osoba, která je starší 18 let a má alespoň nějaký pravidelný příjem. Půjčit si tak můžete až 50 000 Kč "na ruku" - tedy v hotovosti, to je jistě velmi vhodné v případě, že nemáte aktuálně dostatek finančních prostředků a potřebujete něco neodkladně koupit nebo zaplatit.

Sjednání půjčky

Pokud i vy chcete využít velmi oblíbené Smart půjčky a splňujete výše uvedené podmínky, bude nutné nejprve podat online žádost.

Jakmile žádost ji vyplníte a odešlete, můžete se spolehnout na rychlý proces, kdy dojde obvykle ke schválení půjčky, potom již zbývá pouze podepsat úvěrovou smlouvu a zanedlouho budete moci začít využívat zapůjčené peníze na cokoliv.

Navštivte SmartPůjčka.cz

Pokud budete mít o SMART půjčku zájem, navštivte přímo stránky SmartPujcka.cz Jsou zde k informace o parametrech úvěru a kontakty pro zákazníky. A pokud třeba hledáte zajímavou práci ve finančním sektoru, může Vás zaujmout sekce s nabídkou práce u společnosti SMART Capital, a.s.

Náš Tip: Rychlou nebankovní půjčku bez doložení příjmů můžete žádat online zde. Až 4500 Kč se splatností 1 – 30 dní, schválení žádosti do 15 minut.


© 2016 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz