POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka 40000 akce ihned

15.9.2014

Každá půjčka má svá omezení - doložitelný příjem, čisté registry, minimální věk. Tím se věřitelé chrání před rizikem, že by poskytnutá půjčka nebyla řádně splacena. Někdy bohužel tato omezení dopadají i na ty, kteří jsou zodpovědní, půjčku mohou řádně splácet, ale některé z požadavků na přidělení půjčky zkrátka nesplní.

Najde se někdo, kdo poskytuje někdo "nebankovní půjčku všem" bez omezení a zbytečných formalit?


Věk, příjmy a registry

Podívejme se na to zblízka. Základním omezením je věk žadatele - pokud je Vám méně než 18 let, půjčku Vám nikdo neposkytne. Většina půjček má nastaven minimální věk na 18 let, velká část z nich je udělována až od 21 let, v některých případech Vám pro udělení půjčku musí být 25. Dalším limitem je výše a prokazatelnost příjmů - banky Vám půjčí pouze tehdy, pokud jste zaměstnaní, máte pravidelný a prokazatelný příjem a nejste ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. Občas se vyskytne bankovní půjčka, která doložení o příjmech nepožaduje, ale je to spíše výjimka. Půjčky bez dokládání příjmů každopádně nalezneme v nebankovní části finančního trhu. Dalším omezením je kontrola registrů dlužníků - pokud jste v minulosti měli problém se splácením jiných půjček, u banky asi nepochodíte. Některé nebankovní firmy ale registry neprověřují a šanci mají i ti, kteří negativní záznam v registrech mají.

Nebankovní půjčka všem 40000 - v akci ihned

Hledáme-li tedy "půjčku všem" - například v poslední době oblíbenou "půjčku všem 40000 v akci ihned", budeme se muset zaměřit na nebankovní část finančního trhu. Příkladem půjčky všem může být malá krátkodobá půjčka - tzv. SMS půjčka. Díky nízké částce a krátké době platnosti se někteří věřitelé v této oblasti nezabývají tak detailně bonitou žadatelů a půjčku poskytnou. Zde se ale jedná o nízké částky - 1000, 2000, 5000 Kč. U vyšších částek, jako je například 30000, 40000 nebo 50000 Kč je buďto vyžadováno potvrzení o příjmech a jsou tolerovány registry, anebo je pro udělení půjčky požadován ručitelský závazek třetí osoby.

Nebankovní americká hypotéka

Pokud máte záznam v registrech dlužníků a nemůžete doložit svůj příjem, bude asi poměrně těžké najít solidní společnost, která Vám úvěr poskytne. Vaše situace ale nemusí být tak neřešitelná, máte-li možnost poskytnout jako zástavu nemovitost, kterou máte ve svém osobním vlastnictví. Pak je pro vás velmi reálné získat výhodnou půjčku na cokoliv s dlouhou dobou splatnosti, výhodnou úrokovou sazbou a nízkou měsíční splátkou.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.