POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Výhody a rizika půjček na směnku

1.8.2014

Peníze si už půjčoval snad každý, buď od kamaráda/kamarádky, rodiče a nebo kolegy/kolegyně. Pak jste je s díky vrátili zase zpět během dalšího dne, nebo více dnů. Co když však potřebujete půjčit větší částku než jste ochotni si půjčovat od známých? V takovém případě budete pravděpodobně hledat rychlou půjčku - například půjčku na směnku ihned. Platná směnka je cenina a lze ji prodávat a kupovat.

Je to závazek splatit danou částku do určeného data a určeným způsobem. Nesplacená směnka může být soudně vymáhána a vymáhána i exekučně. Pro aktuální informace je třeba se ptát právníka.


Půjčka na směnku - hledání

Pro poskytnutí půjčky na směnku je třeba znát náležitosti směnky a jak směnku vyplnit aby byla platná. Směnka může mít podobu obyčejného papíru s vytištěnými všemi náležitostmi, nemusí jít o žádný přesně daný typ papíru. Hledáte-li firmy a soukromníky poskytující produkt půjčka na směnku ihned, možná bude dobré použít internetového vyhledávače jímž je například vyhledávač Google.cz a nebo Seznam.cz.

Tyto vyhledávače mohou napovědět a najít možné firmy poskytující tyto půjčky na směnku. Je již pak na zájemci o půjčku aby si dohledal, prostudoval a ověřil, zda jsou dané nabídky spolehlivé a vyplatí se je využít.

Neúčelová půjčka od banky a nebo nebankovní firmy

Pokud byste nemohli najít žádnou zajímavou a seriozně vypadající nabídku směnkové půjčky, můžete jako alternativu zvolit obyčejné bankovní a nebo nebankovní firmy. Dalo by se totiž říci že většina půjček, které nabízí jsou neúčelové a rychlé jako půjčka na směnku ihned.

Jako příklad můžeme uvést Českou spořitelnu, u které by mělo stačit zajít na pobočku a požádat o půjčku. Na pobočce by měl pracovník vše vyřídit a po schválení půjčky byste si měli ještě tentýž den odnést peníze.
© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.