Nebankovní půjčky

Půjčky bez doložení příjmů do 50 000 Kč

17.7.2018

Půjčka bez doložení příjmů hned do 50000 Kč je typickým zástupcem dostupných nebankovních půjček. Kdo by se chtěl zdržovat vyplňováním formulářů a dokládáním různých potvrzení, zejména když peníze potřebuje rychle...? Žádná zbytečná byrokracie, žádné prověřování - vše může proběhnout online a během několika minut.

Jak je to možné a kde lze takovýto úvěr získat?

V době internetu se vše zrychluje a pro oblast úvěrů to platí svojnásob. Zejména pokud se člověk zajímá o částky do 50 000 Kč (nejběžnější úvěry jsou ve výši 20 000 nebo 30 000 Kč), existuje na nebankovním trhu mnoho půjček, které lze získat prakticky okamžitě. Již během 30 nebo 60 minut lze mít peníze na svém účtu.


Specializované nebankovní společnosti

V naší republice působí několik desítek nebankovních společností, které se právě na tento typ půjček specializují. Charakteristické je to, že se o úvěr žádá online přes internet a ve většině případů není nutné poskytovat žádné papírové potvrzení - většinou stačí výpis z běžného účtu, kam žadateli chodí výplata.

Vše většinou probíhá online - vyplnění a odeslání formuláře s žádostí, výpisu z účtu, posouzení a informace o schválení (případně neschválení) úvěru. A také zaslání peněz na účet žadatele. Půjčka je také splacena bezhotovostně převodem z účtu.

Půjčky 50 000 Kč i více

Příkladem půjčky bez papírového prokazování příjmů je například nebankovní EverydayPlus (až 50 000 Kč), nebo třeba bankovní Půjčka bez papírů od České spořitelny (až 400 000 Kč).

Americké hypotéky bez příjmu

Vedle malých a krátkodobých půjček existují také půjčky na vyšší částky, které rovněž nevyžadují papírové doklady příjmů. Ty jsou ale v mnoha případech podmíněny zástavou nemovitosti. Jedná se o tzv. nebankovní americké hypotéky bez příjmu. Pokud tedy klient potřebuje například 100 000 nebo 200 000 Kč a má k dispozici byt nebo dům, který můžete poskytnout jako zástavu, má šanci získat velmi pohodlně půjčku s dlouhou dobou splatnosti a s příjemně nízkou úrokovou sazbou.

Na co si dát pozor

Je nutno zmínit, že v oblasti nebankovních půjček se setkáváme s o něco vyššími riziky než je tomu u půjček bankovních. Při troše obezřetnosti ale můžeme tato rizika eliminovat. Hlavní zásadou je důkladně si přečíst smlouvu o půjčce a obchodní podmínky dané společnosti. I když zájemce o půjčení peněz většinou tlačí čas a peníze potřebuje rychle, je potřeba tomuto kroku věnovat náležitou pozornost. Jen tak lze předejít případným pozdějším nedorozuměním.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.