POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

SMS půjčka první zdarma - bez problémů pro každého

12.6.2014

Ve světě financí jsou běžnou věcí poplatky, příplatky nebo úroky. Možná vás ani nenapadne, že byste mohli získat něco zcela zdarma, a už vůbec ne půjčku. Je to ale možné. Existují SMS půjčky první zdarma, za které nezaplatíte ani korunu. Jde o rychlé SMS půjčky nebankovních společností, které bývají standardně za poměrně vysoký poplatek, ale existují i výjimky.

Kdy nezaplatíte ani korunu navíc?

Mikropůjčky, tedy rychlé SMS půjčky, jsou typické svou dostupností a rychlostí vyřízení. Získáte díky nim několik tisíc korun takřka ihned na váš účet. Kromě toho jsou ale typické i svou vysokou cenou. Za komfort se zkrátka musí zaplatit.


V rámci konkurenčního boje ovšem některé společnosti vycházejí vstříc novým klientům a za jejich první půjčku si neúčtují žádný poplatek. Jedná se například o nebankovní společnosti Zaplo nebo Ferratum.

Je zde nějaký háček?

Rozhodně se nemusíte bát, že jde o nějaký podvod. Vyberte si známou a prověřenou nebankovní společnost, která tuto výhodu nabízí. Parametry půjčky jsou stejné jako u těch zpoplatněných. Žádost probíhá online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Při první půjčce si většinou můžete půjčit poměrně omezenou částku, bývá to 1 000 až 5 000 Kč se splatností 1 až 30 dní. Při dalších půjčkách, pokud tu první řádně splatíte, jsou již možnosti širší a částka se zvyšuje. Pozor, příště už ale budete platit i standardní poplatek za mikropůjčku.

Buďte zodpovědní

Za produkt, který by byl jinak poměrně drahý, nebudete v tomto případě muset zaplatit nic. Splatíte jen částku, kterou jste si doopravdy půjčili. Půjčka je velmi rychle schválena a vy můžete peníze využít, na co potřebujete. Pozor ale, musíte je také splatit řádně ve stanoveném termínu a neopozdit se. Pošlete peníze na účet společnosti s dostatečným předstihem, s ohledem na lhůty pro mezibankovní převod, aby vás nečekaly poplatky a sankce.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.