POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Tesco půjčka od Tesco Stores ČR a.s.

18.10.2015

Nabídky nejrůznějších úvěrů a půjček se na nás dnes mohou sypat ze všech stran. V žádném případě však není půjčka jako půjčka. Jsou mezi nimi totiž značné rozdíly, ne všechny se vám mohou vyplatit. Jednou z velmi oblíbených a poptávaných půjček současné doby je také Tesco půjčka od obchodního řetězce Tesco Stores.

Tato půjčka představuje hotovostní úvěr, o který je možno zažádat na finančním centru obchodního řetězce Tesco. Vyřízení je tedy velmi jednoduché a praktické, hlavně přihlédnete-li ke skutečnosti, že obchodní domy Tesco jsou rovnoměrně rozmístěné po celé České republice. Poskytovatelem Tesco úvěru je společnost Home Credit.


Parametry půjčky od Tesca

Online půjčka od společnosti Tesco je velmi přizpůsobivý finanční produkt, můžete si vypůjčit od 3 000 Kč do 500 000 Kč. Nepotřebujete k tomu ani žádného ručitele. Volit je možno i délku splátkového kalendáře, který je vám k dispozici v intervalu mezi 12 a 96 měsíci. Výše dílčích splátek je po celou dobu splácení stejná,RPSN se mění v závislosti na konkrétních specifikách půjčky.

Peníze na účet ihned

Peníze získáte rychle, na vašem účtu budou připsánydo dvou pracovních dnů od podpisu úvěrové smlouvy. Protože se snadno můžete dostat do situace, kdy nebudete schopni z nejrůznějších důvodů půjčku splácet, nabízí sevýhodné pojištění úvěru.

Ideální finanční produkt

Vedení správy úvěru jezdarma, rovněž se není potřeba obávat ani toho, že byste zaplatili více při předčasném splacení půjčky. Kombinace těchto pozitiv staví tuto půjčku na přední místa v oblasti nebankovních půjček.

Tesco půjčku žádejte ve Vaší nejbližší prodejně Tesco

Tesco půjčka bez uvedení příjmů

Součástí žádosti o půjčku společnosti Tesco je také doklad o příjmech. Získat Tesco půjčku bez uvedení příjmů tedy v současné chvíli není možné a nějaký - byť minimální - prokazatený příjem žadatel o půjčku doložit musí.


Náš tip: U obchodní společnosti Tesco si můžete zřídit kreditní kartu. Díky jejímu používání tak znásobíte body za své nákupy a přijdete si tak k zajímavým slevám. Pokud uskutečněné útraty splatíte v bezúročném období, nic vás to nestojí.

Co dělat při ztrátě karty, jak se bránit zneužití a co udělat se starou nebo nalezenou kartou si můžete přečíst zde.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.