POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Rychlá půjčka bez ručitele

5.6.2015

Co je vůbec ručitel? Je to osoba, která ručí za to, že dlužník zaplatí peníze. Pokud dlužník nezaplatí, bude muset ručitel platit ze svého. Když potřebujete rychlou půjčku bez ručitele, pravděpodobně bude třeba vhodnou firmu déle hledat. Většina nebankovních firem totiž při půjčení vyšší finanční částky ručitele vyžaduje. Je to pro danou firmu jistější a bezpečnější. Jistě ale na internetu i mimo něj naleznete firmy, které ručitele nevyžadují.

Příkladem půjčky bez ručitele může být takzvaná americká hypotéka. Tento typ úvěru je možný získat i v řádu stovek tisíc korun i výše.


Důvodem je že firma se pojistí tím, že dojde k zápisu zástavního práva v katastru nemovitostí - dlužníkovi může být zabavena nemovitost pokud neplatí. Pokud jako zájemce o půjčku nemáte k dispozici nemovitost a nebo nechcete ji zastavovat, nabízí se určitě i jiné firmy které vám půjčku poskytnou.

Jak najít firmu, které peníze poskytne ihned

Abyste našli některé firmy kde je půjčka bez ručitele ihned k dostání, můžete použít internetový vyhledávač a nebo katalog firem. Výhodou vyhledávače je jistě to, že vám vrátí přesné a konkrétní výsledky odpovídající vašemu zadání. Jak již z názvu tohoto článku vyplývá, hledáte poskytnutí peněz ihned. Aby byly peníze poskytnuté ihned, měla by pravděpodobně nebankovní firma umožňovat podpis smlouvy o půjčce ve své kanceláři a zároveň po podpisu předat peníze v hotovosti.

Peníze na účet během chvilky

Další možností pro poskytnutí půjčky bez registru ihned po schválení je bankovní převod z bankovního účtu vedeného u stejné banky jako má zákazník. Je nemálo firem, které používají účty u více bank aby tak umožnily svým klientům rychlejší doručení peněz. Abyste zjistili, jestli toto umožňuje i firma, jejíž nabídku sledujete, budete je muset kontaktovat.


© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.