POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Quick půjčka od 5000 do 20ti tisíc

5.1.2015

Jedním z velmi oblíbených úvěrových produktů je Quick půjčka společnosti DOMOV s.r.o. Jak již vyplývá z názvu, Quick půjčka je rychlá půjčka, která se řadí mezi nebankovní půjčky. Jaké jsou její parametry a základní charakteristika a jak se liší od bankovních půjček?

Prostřednictvím Quick půjčky si můžete v podstatě kdykoliv vypůjčit finanční prostředky v hodnotě mezi 5 000 Kč až 20 000 Kč. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je minimální věk 18 let a měsíční příjem ve výši alespoň 7 500 Kč, což je u každého výdělečně činného člověka vysoce pravděpodobné.


Kdy sáhnout po Quick půjčce

Quick půjčka je populární hlavně například v době před výplatou. Jistě se vám někdy stalo, že vám nevyšly peníze, do výplaty vám chybělo několik málo dnů a vy jste potřebovali něco uhradit. Jistě se shodnete na tom, že v takových situacích je rychle vyřízený nebankovní úvěr s poměrně nízkou částkou vítaným řešením.

Online sjednání

Finanční prostředky jsou poskytnuty tedy každému, kdo splňuje výše uvedené předpoklady. Budete-li chtít využít nabídky Quick půjčky, vyplňte online formulář a čekejte na rychlou odpověď. Pokud vče bude v pořádku, budete mít peníze v brzkém časovém horizontu na svém účtě.

Qmax, Qmini, Qrevolving - další produkty na QuickPůjcky.cz

Kromě Quick půjčky nabízí společnost DOMOV s.r.o. na stránkách QuickPujcky.cz také produkty Qmax, Qmini a Qrevolving. Qmax je neúčelová půjčka od 50ti do 150ti tisíc na 2 až 10 let, Qmini pak malá půjčka na 4500 Kč na dobu 10 měsíců. Qrevolving pak tzv. revolvingový úvěr, kdy splácíte pouze úroky a k datu splatnosti můžete úvěr splatit celý anebo v půjčce pokračovat.

Půjčka 7
Půjčka Aasa
Půjčka Zaimo
Půjčka Ferratum
Moment půjčka


» Půjčka Cetelem
» Credium půjčka
» Essox půjčka
» Půjčka Home Credit
» Půjčky Provident
» Quick půjčka
» Smart půjčka
» Tesco půjčka online


Půjčka Era


Jak řešit ztrátu nebo krádež platební karty
Konsolidace a refinancování od Raiffeisenbank
Malé půjčky do 5000 Kč
SMS půjčka - první zdarma bez problémů
Pozor na podvodníky se zálohami
Okamžitá půjčka pro dlužníky - info
SMS půjčka bez 1 Kč a bez doložení příjmů
Nebankovní půjčka 40000 pro všechny
Půjčka před výplatou 10000
Půjčky do druhého dne
Půjčky bez ručitele ihned
Bezhotovostní půjčka Provident
Půjčka bez doložení příjmu na směnku
Co dělat, když se podniku nedaří
Další informace o Quick půjčce a tématu nebankovní půjčky do 24 hodin naleznete na Maxi-Půjčky.cz.

Chcete-li si půjčit peníze a nemuset dokazovat svůj příjem, přečtěte si více informací o snadné a dostupné půjčce bez doložení příjmu.

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.