POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Aasa půjčka - až 50000 na 24 měsíců

3.1.2015

Potřebujete půjčit vyšší částku s volitelnou dobou splatnosti a nechce se Vám čekat, až banka Vaši žádost o půjčku schválí? Odmítáte poskytovat zástavu a hledat ručitele? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli „ano“, je tu pro Vás neodolatelná nebankovní půjčka Aasa, která splní Váš sen o snadno dostupných penězích. A o tom, že se nejedná o žádný podvod, se z vlastní zkušenosti přesvědčily bezpočty spokojených zákazníků.

Co musíte splnit k získání Půjčky Aasa?

Abyste získali částku od 10 000 do 50 000 Kč, musíte být osobou starší 20-ti let, být bez negativního záznamu v registrech dlužníků a mít pravidelný příjem a trvalý pobyt na území České republiky.


Rozvrhněte si splátky po dobu dvou let

Půjčku můžete splácet po dobu šesti měsíců až dvou let. Úroková sazba je velmi nízká, za poskytnutí úvěru zaplatíte poplatek ve výši 1 900 Kč a každý měsíc hradíte administrativní poplatek ve výši 70 Kč.

Jak o úvěr zažádat?

K získání peněz nemusíte navštěvovat žádnou pobočku. Stačí vyplnit formulář žádosti na internetových stránkách společnosti. Po přijetí žádosti budete kontaktováni emailem nebo telefonicky a informováni, zda je nutné doložit některý z dalších dokumentů. Před samotným podpisem je Vám smlouva o úvěr a návrh splátkového kalendáře zaslán emailem ke kontrole. Pokud s podmínkami budete souhlasit, dostaví se za Vámi kurýrní služba se smlouvou k podpisu. Po kontrole osobního dokladu bude úvěr převeden na Váš účet. Nakonec Vám bude zaslán konečný splátkový kalendář.

Více informací o půjčce Aasa se dozvíte na www.Aasa.cz

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.