POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčka bez doložení příjmu na směnku

25.8.2014

Občas se každému může stát, že nechce dokládat, kolik si pravidelně za měsíc vydělá. Důvody jsou mnohé, jmenovat můžeme např. ochranu soukromí, stud za to, že máme nízký příjem, nebo třeba obava z toho, že po doložení příjmu jednoduše půjčku, kterou tak nutně potřebujeme, nedostaneme.

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu určena

Tento druh půjček mohou využít především ti zájemci, kteří nepožadují příliš vysoké částky a jsou ochotni a schopni splatit je v relativně krátkém čase.

Jaké půjčky můžete očekávat?

V tomto duchu najdete poměrně mnoho finančních produktů, které nabízí nebankovní společnosti. Jmenujme kupříkladu SMS půjčky, rychlé půjčky, půjčky online, nebankovní americké hypotéky, půjčky bez doložení příjmu na směnku . a mnohé další. Někdy můžete narazit i na bankovní půjčku, u níž banka nevyžaduje vaše dokládání výše příjmů.


Společnosti nabízející tento druh půjček

Díky internetu se otevřela cesta mnoha společnostem, které poskytují půjčky bez doložení příjmu všem, kdo potřebují peníze rychle a ani při tom nemusí opustit domov. Nabízí jej kupříkladu spol. Acema, Ferratum a spousty dalších, které najdete rychle a jednoduše díky internetovým vyhledávačům.

Vezměme si pro názorný příklad např. půjčku bez doložení příjmu od spol. Acema. Ta nyní navíc láká zájemce soutěží o různé ceny. Zde, u Acemy můžete získat půjčku od 100 000 Kč do 5 milionů korun. Splatnost je možné dohodnout až na 20 let. Společnost neprovádí kontrolu v registru dlužníků ani nepožaduje doklad o potvrzení výše měsíčních příjmů.

Na co si dát při žádosti o půjčku bez doložení příjmu pozor

Člověk má být obezřetný stále, ale tady byste měli zbystřit dvojnásobně. Pročtěte si pozorně podmínky uzavírané smlouvy, nedejte se nalákat na uzavření zdarma, ale následovat třeba budou velké poplatky za vedení účtu, nebo za odeslané výpisy atd. RPSN je v tomto případě vysoké. Je to ale pochopitelné. Je to daň za to, že po vás daná společnost nepožaduje potvrzení příjmu, které se vám nechce vůbec vydávat.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.