POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Essox půjčka je zde pro Vás

7.11.2014

Možná velmi dobře víte, jak jednoduché je v dnešní době doslova spadnou do finančních problémů. Nic naplat, bez peněz se prostě neobejde v současnosti nikdo z nás. Naštěstí je nyní na trhu obrovské množství nejrůznějších půjček, ze kterých si vybere tu nejvhodnější opravdu každý. Jednou z nich je také Essox půjčka.

Půjčka od Essox představuje nebankovní úvěr, který vám může výrazným způsobem pomoci při nedostatku financí. Tento produkt je určen pro financování řady účelů, jednak se může jednat o půjčku na automobil, ale i o úvěr pro financování zboží či služeb, nebo o jakousi formu leasingu strojů a zařízení.


Jedná se o půjčku, kterou využívají především lidé, kteří z jakýchkoliv důvodů nedosáhnou na bankovní úvěr.

Parametry půjčky

Esox půjčka se vyznačuje nastavitelnými parametry. V prvé řadě je na vás, abyste zvolili výši půjčky, ta se může pohybovat v intervalu mezi 10 000 Kč až 250 000 Kč. V dalším kroku zvolíte délku splátkového kalendáře v rozmezí mezi 12 až 36 měsíci, výjimečně až do 60 měsíců. Od tohoto faktoru se potom bude pochopitelně odvíjet RPSN.

Vyřízení pohodlně z domova

Finanční produkty společnosti Essox je možno sjednat buď prostřednictvím internetu, nebo telefonní komunikace. Díky množství smluvních partnerů sjednáte Essox půčku také v nepřeberném množství jednotlivých obchodních center, které jsou často součástí řady obchodů.

Více informací na www.Essox.cz

Pokud Vás půjčka Essox zaujala a chcete se dozvědět více informací, můžete navštívit přímo internetové stránky společnosti Essox. Na stránce Essox.cz se dozvíte více o tom, jak například na financování nákupu automobilu, jak si půjčit na vylepšení Vašeho bydlení či na nákup spotřebního zboží.

Pro podnikatele budou užitečné informace o leasingu pracovních strojů a výrobních zařízení. Pro spotřebitele jsou pak připraveny informace o kreditní kartě FUTURO, které Vám usnadní a urychlí Vaše nákupy.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.