POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčky před výplatou: rychlé, dostupné, ale drahé

7.11.2014

Nevystačily vám peníze a opět jsou zde výdaje, stovky a nebo dokonce tisíce korun, opět vydávat peníze? Komu by se chtělo zase vše platit? Zaplacení mnoha výdajů se nedoporučuje prodlužovat, jelikož může naskakovat penále a dlužná částka se pak vymáhá mnohdy na náklady dlužníka.

Takže co se dá dělat jiného než prostě získat peníze a zaplatit? Je možné chodit do jiné práce a nebo do práce navíc. Dále je možné přestěhovat se a platit tak méně za bydlení. Další možností může být prodej majetku například do zastavárny a zbavení se tak dluhů. Také bývá možné zrušit různé drahé telefonní tarify a další služby které jsme si zvykli že jsou standardem.


Kde získám půjčku před výplatou?

Jestliže hledáte nyní kde si půjčit peníze před výplatou, je možné také využít mnoha nabídek bank a nebo nebankovních firem, které se zabývají půjčováním peněz. Některé firmy se zaměřují přímo na zájemce, které potřebují peníze před výplatou. V případě produktu půjčka před výplatou na účet obvykle nebývá potřeba dokládat příjem ze zaměstnání a někdy se nekontrolují ani registry dlužníků. Znamená to asi to, že půjčka před výplatou na účet je velmi dostupná a není zde tolik obstrukcí v podobě kontroly registru, dokládání příjmů, ručitel a podobně.

Získání půjčky na účet online

Půjčku před výplatou na účet získáte i pomocí online žádosti pomocí internetu. Firmy mají obvykle na svých webových stránkách formulář, který žadatel vyplní a tím odešle svou žádost firmě na email. Firma pak zájemce kontaktuje a nechá si potvrdit jeho zájem o půjčku. Musí také dojít k ověření totožnosti a souhlas s veřejnými obchodními podmínkami. Po schválení půjčky jsou peníze zájemci odeslány obvykle bankovním převodem.

Náš TIP: Pro ty, kteří mají sjednáno více půjček zaráz a rádi by je sloučili do jedné a platili méně,
existuje na finančním trhu možnost konsolidace půjček – díky ní je možné ušetřit měsíčně až stovky nebo tisíce korun.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.