POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčka do 5000 Kč

28.4.2024

Určitě jste to už zažili také. Do výplaty zbývá pár dní nebo dokonce týdnů, s penězi vycházíte tak tak a najednou se vyskytne neočekávaný výdaj. Může jít o rozbitou pračku nebo televizi, porouchané auto, nerozvážně jste se „rozšoupli“ nebo máte z nějakého důvodu nižší výplatu. Co dělat? Pokud vám příbuzní a známí nepůjčí, je třeba se poohlédnout jinde.

Půjčka s bleskovým vyřízením

Co dělat, když by vyřízení půjčky trvalo příliš dlouho nebo vám v bance zkrátka nepůjčí? Je tu ještě další možnost, a to nebankovní půjčky. Jde o produkty nebankovních společností, které u nás získávají na stále větší oblibě. Tyto mikropůjčky jsou typické rychlým vyřízením a poskytnou několik tisíc korun do vašeho rodinného rozpočtu. Je zapotřebí splatit je ve stanovené lhůtě, a to bývá 2 až 30 dní.


Stačí vyplnit jednoduchou žádost

O půjčku do 5 000 Kč se žádá prostřednictvím internetového formuláře na stránkách zvolené společnosti. Stačí vyplnit online formulář pomocí posuvníků, vybrat výši půjčky i datum splatnosti a poté už jen žádost odeslat a čekat na její schválení. To bývá zpravidla velmi rychlé. Peníze jsou obratem posílány na účet, takže je můžete mít třeba už za hodinu od odeslání formuláře.

Jaké jsou podmínky pro získání nebankovní půjčky

Nebankovní půjčku do 5 000 Kč může získat téměř každý. Poskytována bývá plnoletým žadatelům, mnohdy není třeba dokládat příjem a problémem nemusí být ani negativní záznam v registru dlužníků. Pokud jste měli v minulosti problémy se splácením, může být hledání půjčky složitější, ale není nemožné ji získat. Hledejte malé půjčky bez registru dlužníků. Půjčka do 5 000 Kč je vhodná i pro nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené, studenty nebo důchodce.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.