POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

6.4.2015

Půjčky jsou pro našince denním chlebem. Jejich priority se mění podle priorit žadatelů. V případe, že je vaším hlavním požadavkem rychlost a nezávislost, vězte, že nejlepší volbou pro vás bude rychlá SMS půjčka bez nutnosti ověření platnosti účtu a doložení příjmu. Tedy jednoduše řečeno SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu pro každého.

Jak to funguje?

U rychlých krátkodobých půjček je často nutné zaslat 1 Kč poplatek jako ověření pravosti vašeho účtu. Zde to není potřeba.


Stačí jednoduše zaslat SMS zprávu v příslušném tvaru. Poté jen čekáte na odpověď v podobě peněz na vašem účtu. Odeslání půjčky většinou probíhá 10 minut po jejím schválení. U zmiňovaných půjček není nutno ani dokládat příjem. Navíc netřeba ručit majetkem či hledat ručitele. Stačí si tedy jen velmi snadno půjčit prostřednictvím SMS zprávy.

Proč využít tuto půjčku?

Takovéto půjčky jsou vhodné pro krátkodobé financování. V případě, že vám chybí peníze do výplaty, nebo se vám znenadání porouchá třeba pračka. Tato vlastnost je dána především rychlostí vyřízení a krátké doby splacení, která většinou nepřesáhne 30 dnů. Půjčované částky se pohybují v poměrně nízkých relacích. Většinou nepřesáhnou hranici deseti tisíc korun.

Ačkoliv tyto parametry působí velice lákavě, je nutné dát si na pár věcí dobrý pozor. Nikdy nepoužívejte půjčku ke splacení jiné pohledávky, jen tak oddalujete své problémy, které neustále rostou. Dejte pozor na včasné splacení pohledávek. Vždy myslete na to, že benevolence nebankovních společností, které tyto drobné půjčky nabízejí, musí být něčím vykoupena. Je to především vysokou úrokovou sazbou a nepříjemně nastavenými poplatky za prodlení splácení.

U koho si půjčit?

Na našem trhu existuje celá řada nebankovních společností, které nabídnou tento typ úvěru. Jmenujme například Ferratum. Zde si můžete půjčit až 10 000. Doba splácení se pohybuje od 7 do 45 dnů. Po schválení půjčky jsou peníze odeslány do 10 minut na váš účet. Dalším příkladem rychlé půjčky bez 1 Kč poplatku je Cool Credit. Zde je možnost půjčit si až 10 000 s dobou splácení až 30 dnů.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.