POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčka 7 - až 15 000 Kč na 28 dní

12.1.2015

Na trhu nebankovních půjček je poměrně těžké si vybrat. Jejich nabídky jsou totiž zpravidla velmi podobné. Neznamená to ale, že by se na trhu nenašli výjimky. Půjčka7 totiž nabídne věrnostní program, díky kterému lze ušetřit.

Jak si půjčit?

Díky moderním technologiím si můžete půjčit v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. Na webu společnosti stačí velmi jednoduše zvolit výši půjčky a dobu splácení. Žádosti se vyřizují 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Nemusíte žádat o půjčku jen na internetu. Samozřejmě lze zažádat o půjčku i prostřednictvím SMS zprávy za předpokladu, že jste předtím provedli rezervaci na webu společnosti.


Kolik si půjčit?

Při první půjčce lze zažádat pouze o 4 000 Kč na 28 dnů. Pro získání takové půjčky musíte být občanem České republiky, dosáhnout věku nejméně 21 let, doložit pravidelný příjem a zároveň nedlužit po splatnosti. Mimo to je pro stálé klienty připraven věrnostní program, který dokáže při aktivním používání ušetřit spoustu peněz. Pokud si půjčíte třikrát, získáte slevu 10 % z půjčky. V případě, že se jedná již o vaši sedmou půjčku, ušetříte 20%. Půjčka7 též průběžně připravuje akční slevové programy, díky kterým můžete ušetřit až 50%.

Mikroúvěry – na co si dát pozor

Malé nebankovní půjčky jsou rychlé a dostupné, při žádosti o tento typ úvěru je ale potřeba postupovat zodpovědně. Pokud si nejste jisti, že příští měsíc budete schopni půjčku splatit, raději řešte svoji finanční situaci jinak než úvěrem. V opačném případě Vám hrozí, že se dostanete do vážných finančních potíží. (Pokud si se svými dluhy nevíte rady, můžete se poradit v některé z bezplatných finančních poraden.)


© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.