POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Raiffeisen Konsolidace a refinancování

2.10.2014

Nezvládáte už všechny své půjčky, ztrácíte přehled, výše všech splátek a měsíčních poplatků vám dělá pořádný vítr v peněžence? Pak je nejvyšší čas půjčky konsolidovat a refinancovat, abyste nad nimi opět převzali kontrolu a nemuseli se bát, že na některou splátku zapomenete nebo na ni nebudete mít peníze. Jak na to? Využijte zajímavou nabídku od banky Raiffeisen.

Refinancujte své půjčky

Sloučení všech půjček do jedné a zpřehlednění umožní Raiffeisen Konsolidace a refinancování. Ovšem refinancovat můžete klidně i jen jedinou půjčku. Ve všech případech získáte nižší poplatky, výhodnější úroky a platit budete pouze jednu splátku, nikoliv několik za měsíc. Těšit se můžete i na výhody jako je sjednání a vedení půjčky zdarma, bez zbytečných poplatků.


Získejte až 600 000 Kč

U Raiffeisen není stanoven počet půjček, které je možno sloučit do jedné, jako je tomu u některých jiných společností. Podmínkou ale je, aby celkový součet nebyl nižší než 20 000 Kč a nepřesáhl 600 000 Kč. Splácet můžete od 6 do 120 měsíců, přičemž den splátky v měsíci si určíte sami, většinou podle toho, jak vám na účet chodí peníze.

Jak refinancování a konsolidaci sjednat

Raiffeisen Konsolidaci a refinancování sjednáte velmi jednoduše, a to buďto na pobočce Raiffeisenbank nebo přes internet. Složitou administrativu nečekejte, potřebovat budete občanský průkaz, doložíte své příjmy a aktuální zůstatek u současných úvěrů, vezměte si s sebou smlouvy o vzniku těchto úvěrů. Nemusíte mít účet u Raiffeisen, ale pokud jej mít budete, splátka se vám bude automaticky strhávat z účtu, jinak musíte zadat jednorázový převod nebo trvalý příkaz.

Pojistěte si splácení

Ke každé nově sjednané půjčce získáte u Raiffeisen zdarma pojištění pro případ trvalých následků úrazem nebo smrti, sami se můžete připojistit proti riziku ztráty zaměstnání nebo riziku pracovní neschopnosti.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.