POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Okamžité půjčky pro dlužníky

3.11.2014

O rychlé půjčky před výplatou je u nás opravdu velký zájem. Co když ale máte zápis v registru dlužníků? Shánění půjčky je v takovém případě o dost složitější. Neznamená to však, že je získání úvěru nemožné. Stále existuje spousta společností, které i přes tuto skutečnost rychlou půjčku poskytnou.

Je zřejmé, že poptávka těchto půjček je podmíněna především možností rychlého získání peněz. To zajišťují především moderní technologie - internet a mobilní telefony.


Okamžitou půjčku pro dlužníky je tedy možné získat napříkald formou půjčky přes SMS zprávu, kterou stačí odeslat v příslušném tvaru na dané číslo. V případě online půjček stačí jen vyplnit krátký formulář a odeslat jej.

Po zpracování žádosti odchází peníze na účet v rámci několika hodin. Můžeme tedy mluvit o bleskové rychlosti získání peněz.

Plusy

Ty největší výhody jsou již zmíněny výše - především rychlost, žádné zbytečné "papírování" a minimální nároky na bonitu žadatele.

S žádostí o půjčení stejného obnosu peněz byste jakožnto dlužník se zápisem v registrech nepochodili.

Nebankovním společnosti neřeší, zda jste či nejste v registrech, anebo sice do registrů nahlížejí, ale každého klienta posuzují individuálně. Vedle tolerance k registrům zde také zpravidla odpadá nutnost dokládat příjem nebo ručit majetkem.

Minusy

Benevolence těchto společností musí být logicky něčím vykoupena. Je tedy jasné, že úroky nebudou zrovna "lidové". Poplatky z prodlení splacení jsou také pochopitelně na poměrně vysoké úrovni.

Další nevýhodou je výše poskytované částky. Půjčky jsou totiž opravdu nízké, často nepřekročí 20 000 Kč. Jejich doba splacení je též nastavena na velmi krátké obobí - je třeba splatit celou půjčenou částku většinou do 30 dnů.

Na co si dát pozor

Je třeba zdůraznit, že není radno splácet jednu pohledávku druhou. Může se tak totiž velmi snadno stát, že se octnete v začarovaném kruhu splátek, z něhož se nelze jen tak jednoduše vyprostit.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.