POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

HomeCredit Půjčka

13.12.2014

Lidé, kteří si potřebují dnes z nejrůznějších důvodů zapůjčit finanční hotovost, dnes mají mnoho možností. Nabízí se jim prakticky všude kolem obrovské množství bankovních a nebankovních půjček a úvěrů.

Jednou z nebankovních půjček, která se těší velmi vysoké oblibě a poptávce je bezesporu také půjčka HomeCredit do 24h, která je zárukou důvěry již u mnoha klientů. HomeCredit půjčka kalkulačka Vám pak může spočítat, kolik za půjčku u HomeCreditu vlastně zaplatíteHomeCredit do 24h - charakteristika a parametry

Půjčku HomeCredit do 24 hodin je možno na nejrůznější částku, v podstatě záleží pouze a jen na vás, kolik si budete chtít půjčit. Volit lze mezi 10 000 Kč až 150 000 Kč. Potřebujete neúčelový úvěr? Ani toto není u Home Credit žádný problém. Zvolit můžete i délku splátkového kalendáře. Od těchto parametrů se potom odvíjí roční úroková sazba a RPSN.

Možnosti vyřízení Home Credit půjčky

Pro vyřízení Home Credit půjčky lze využít jak online formuláře, tak i telefonní kontakty, nebo přímo návštěvu některého ze smluvních partnerů, kteří tyto půjčky realizují. Naleznete je často i v obchodních centrech po celé České republice.

Výhody Home Credit půjčky

Je-li vám úvěr schválen, budete mít peníze k dispozici nejpozději pátý pracovní den od podpisu smlouvy o Home Credit půjčce. Výhodou, kterou jistě mnoho klientů ocení, je také minimální administrativa kolem půjčky.

Další informace na www.HomeCredit.cz

O HomeCredit půjčkách je možno získat další podrobné informace na stránkách HomeCredit.cz Ať už potřebujeme telefonní půjčku, půjčku na auto či koupit nějaké zboží na splátky - na www.HomeCredit.cz mají řešení pro všechny.


© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.