POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčka Era od Poštovní spořitelny

4.9.2014

Rozjet svoje podnikání není jen otázka dobrých nápadů a pracovitosti. Když chybí hotovost, končí mnohé úspěšné projekty hned v začátcích. Proč vzdávat svoje představy a nerealizovat sny? Stačí přece najít kvalitní a zajímavou půjčku, která nezatíží váš rozpočet a přinese potřebné peníze. Era půjčka je přesně tím, co hledáte a potřebujete.


Podnikat s jistotou

Ani dobrá myšlenka by neměla znamenat finanční nejistotu. Proto je potřeba přemýšlet nejen o výdajích, ale také o rezervě. Zajistěte si prostředky v takové výši, aby vás žádná nečekaná událost nebo výdaj nepřekvapily. Era půjčka kombinuje ideálně obě důležité vlastnosti a jistoty. Je vysoká, dostatečně flexibilní a spolehlivá.

Čáska půjčky

S Era půjčkou od Poštovní spořitelny můžete získat volné prostředky až do 1.500.000 Kč. Neúčelový úvěr znamená, že prostředky můžete použít na jakýkoliv nápad. Můžete si opatřit franchising, koupit obchod, zajistit zásoby nebo strojní vybavení. Můžete také zaplatit zaměstnance, webové stránky nebo reklamu. Možnostem se meze nekladou. Velká částka je zárukou úspěchu, protože nemusíte šetřit na kvalitě nebo na vybavení. Správný výběr úvěru také v budoucnu ušetří mnoho prostředků.

Bez poplatků

Do 150.000 Kč nebudete u Era půjčky potřebovat žádné zajištění. Peníze tak dostanete na ruku nebo převodem na jakýkoliv bankovní účet. Splatnost 5 let je dostatečnou dobou na vytvoření zisku a několikanásobné rozmnožení úvěru. Kromě toho získáte bezpoplatkový produkt, který vás stojí jen měsíční splátku a ani korunu navíc.

Rychlé řešení

Půjička Era znamená pro podnikatele, zaměstnance a jeho rodinu poklidný rozjezd nebo rozvoj podnikání. S velkou zásobou peněz se nemusíte bát počátečních chyb nebo čekání na první obrat a zisk. Vydržíte jakýkoliv nápor prvotních výdajů a můžete se věnovat pouze svojí práci. Tím ušetříte opět značné prostředky, nervy a zajistíte se na dlouhou dobu. Era půjčka je řešením stabilním a rozumným v době nejistot a krizí.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.