POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Půjčka Cetelem

22.4.2015

Společnost Cetelem je jedním z největších hráčů na poli nebankovních spotřebitelských úvěrů. Jaké jsou parametry a charakteristika Cetelem půjčky? A jaké další produkty společnost nabízí na stránkách Cetelem.cz?

Cetelem půjčka je k dispozici v mnoha variacích. Snadno si tak vybere naprosto každý žadatel. Tuto půjčku je možno využít na nové bydlení nebo rekonstrukci současného bydlení, dále potom na pořízení nového, nebo i ojetého vozidla, v nabídce naleznete i úvěrové produkty na cokoliv jiného. O tuto půjčku může požádat každá osoba, která je starší 18 let.


Výhody Cetelem půjčky jsou tu pro Vás

Cetelem půjčka je velmi oblíbenou půjčkou. Není se čemu divit, jedná se o finanční produkt, který se vyznačuje vysokou výhodností a rychlostí. Rozhodně potěší také lákavý úrok, který se pohybuje již od necelých 7% ročně.

Je možno volit také široké rozpětí půjčky, standardně mezi 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Při sjednávání lze nastavit i délku splátkového kalendáře.

Sloučení půjček s Cetelem konsolidace

Splácíte více půjček a jde Vám už z toho hlava kolem? S produktem Cetelem konsolidace můžete své závazky sloučit do jednoho a ušetřit tak několik stovek až tisícovek měsíčně.

Kreditní Karta Cetelem - Váš partner při nákupech

Pokud při nákupu spotřebního zboží na úvěr nechcete trávit čas vyřizováním půjčky, je tady pro vás Cetelem karta – kreditní karta, díky níž máte peníze na nákup vždy k dipozici. Kreditní karta Celelem s 0 Kč poplatkem za vyřízení Vám nabízí bezúročné období až 55 dní a až 150 Kč odměnu za Vaše nákupy každý měsíc.

Sjednání osobně, telefonicky, online

O Cetelem půjčku je možno zažádat jak osobně, na některém z obchodních míst společnosti, tak i telefonicky, případně prostřednictvím internetu - nejlépe na stránkách společnosti Cetelem.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.