POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Bezhotovostní půjčka od Provident

3.4.2015

Když se řekne půjčka Provident, každý si vybaví obchodního zástupce této snad nejznámější nebankovní společnosti, který Vám přináši domů hotovost. Ne každému ovšem půjčka na ruku vyhovuje a rovněž hotovostní splácení může být také pro někoho překážkou. Právě proto je tady bezhotovostní půjčka od Providentu. Podívejme se na ni podrobněji.

O tuto půjčku se žádá stejně jako o hotovostní půjčku - nejlépe online žádostí. Tam zadáte své jméno, příjmení, rodné číslo, váš telefonní kontakt a další údaje, zvolíte sei výši půjčky a dobu splácení a také formu půjčku - hotovostní - na ruku, nebo bezhotovostní - na účet. Vše je velmi jednoduché a přehledné.


Po vyplnění a odeslání formuláře pak zavoláte na telefonní číslo uvedené v žádosti a domluvíte se s operátorkou na dalších formalitách. Peníze Vám pak přijdou na účet nejpozději do 13 dnů. Pokud potřebujete půjčku rychleji, můžete vždy zvolit hotovostní formu, kdy můžete mít peníze mnohem rychleji.

Splácení půjčky

Půjčku pak splácíte pravidelnými dohodnutými splátkami, ale místo toho, abyste předávali obchodnímu zástupci Providentu peníze hotově, posíláte ze svého účtu splátky na určený účet společnosti Provident. Další možností je posálat peníze na tento účet prostřednictvím bankovní přepážky.

Bezhotovostní půjčka Provident - charakteristiky

Parametry a charakteristiky této bezhotovostní půjčky od Providentu jsou velmi podobné jako u hotovostní půjčky. Výše půjčky je od 4 tisíc do 50 tisíc Kč. Splatnost si můžete zvolit buďto 45 nebo 60 týdnů. Půjčka je bez ručitele a zástavy. Vaše příjmy dokládat nemusíte a rovněž u Providentu nebývá problém ani s registrem dlužníků. Půjčka nemá žádné skryté poplatku a má velmi přehlednou a jednoduchou smlouvu, takže předem víte, kolik za půjčené peníze zaplatíte.

Půjčka 7
Půjčka Aasa
Půjčka Zaimo
Půjčka Ferratum
Moment půjčka


» Půjčka Cetelem
» Credium půjčka
» Essox půjčka
» Půjčka Home Credit
» Půjčky Provident
» Quick půjčka
» Smart půjčka
» Tesco půjčka online


Půjčka Era


Jak řešit ztrátu nebo krádež platební karty
Konsolidace a refinancování od Raiffeisenbank
Malé půjčky do 5000 Kč
SMS půjčka - první zdarma bez problémů
Pozor na podvodníky se zálohami
Okamžitá půjčka pro dlužníky - info
SMS půjčka bez 1 Kč a bez doložení příjmů
Nebankovní půjčka 40000 pro všechny
Půjčka před výplatou 10000
Půjčky do druhého dne
Půjčky bez ručitele ihned
Bezhotovostní půjčka Provident
Půjčka bez doložení příjmu na směnku
Co dělat, když se podniku nedaří

Potřebujete rychlou a dostupnou půjčku bez příjmů a bez registrů? Řešením může být půjčka před výplatou na účet - krátkodobá a blesková půjčka na cokoliv.

Další informace o Cofidis půjčce a vše kolem nebankovní půjčky do 24 hodin naleznete zde.

Sušička prádla Vám ušetří spoustu času a námahy. Více informací najdete zde.

Pokud nemůžete prokázat kolik vyděláváte, přečtěte si, zda by pro vás nebyla výhodná půjčka bez doložení příjmu.

© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.