POZOR: Věnujte pozornost datu článku. Vzhledem k tomu, že webové stránky vznikaly postupně, je možné, že určité informace již nebudou platné.

Nebankovní půjčky

Moment půjčka - dostupná a rychlá

23.11.2014

Všude kolem vás je nabízeno obrovské množství úvěrů a půjček, ze kterého si zcela jistě vyberete takový produkt, který pro vás bude nejvýhodnější. Jedním z oblíbených úvěrových produktů z nabídky nebankovních společností je také projekt Moment půjčka.

Moment půjčka je úvěrový produkt, který v sobě skrývá hned několik výhod. Tou první je jednoduchost, žádost o půjčku je možno totiž podat na základě kombinace online metody a SMS zprávy. Nejprve je nutná registrace, potom podáte samotnou žádost a následně již pouze čekáte na její schválení. Jedná se tedy pochopitelně i o pohodlné řešení.


Moment půjčka - vyřízení je opravdu rychlé

Zcela jistě žadatele o půjčku potěší také rychlost vyřízení půjčky - prostřednictvím Moment půjčky můžete mít peníze k dispozici za pět až deset minut po jejím přiznání.

Parametry Moment půjčky

Co se týká velikosti půjčky, zde je možno volit z intervalu mezi 999 Kč až 9999 Kč. Vyberete si rovněž dobu, za kterou se zavážete úvěr splatit. Volíte mezi 7, 14, 21 nebo 28 dny. Od těchto skutečností se potom přirozeně odvíjí výše úroku, respektive u Moment půjčky výše poplatku za půjčku.

Ceny půjček najdete na www.MomentPůjčka.cz

Pokud vás Moment půjčka zaujala, můžete se i vy přidat mezi spokojené klienty společnosti Net Invest Group s.r.o., která tento úvěrový projekt zajišťuje. Jaké jsou aktuální ceny a splatnosti Moment půjčky se můžeme dozvědět přímo na stránkách MomentPujcka.cz

Mimo to zde najdeme bližší informace o společnosti Net Invest Group, s.r.o. a samozřejmě také důležité telefonní a další kontakty.© 2014 Infinea Finance spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. Nebankovní-Půjčky-do-24-hodin.cz
Tento web nemá za cíl zprostředkovat ani poskytovat úvěry, slouží čistě pro informaci.